/
AZ Celtic Films
HAKKIMIZDA
HİZMETLER
İŞLER

Bir projenin başından sonuna, a’dan z’ye ihtiyacı olan her tür prodüksiyon hizmetini sağlıyoruz. En iyi hizmetleri, en uygun bütçelerle sunabilmek ana prensibimiz!

Sunduğumuz Hizmetler
Bütçe Çalışması
Bütçe çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Uluslararası film sektörüne uygun bir muhasebe dili sistemi ve titizliğiyle calışıyoruz. Bütçe yönetimi verdiğimiz prodüksiyon hizmetinin bir parçası.
Ekip Oluşturulması

Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında bizimle çalışmayı tercih eden iş ortaklarımızın beklentilerini karşılayacak donanımdaki ekibimizle hedefimiz sadece profesyonel anlamda mükemmel sonuçlar üzerine odaklanmak değil, ortak çalışma dönemimizi alabildiğine verimli ve keyifli geçirmelerini sağlayarak uzun süreli işbirlikleri oluşturabilmek. Yabancı dil bilen ve sektörde uzun yıllara dayalı deneyimi ve yetkinliği olan yerli ekibimizin yanı sıra yurtdışı-özellikle İngiltere’deki bağlantılarımız vasıtasıyla ülkemizde giderek büyüyenbilhassa reklam piyasası için sanatçılar, yönetmenler önererek farklı işbirlikleri geliştirebiliyoruz. 

Ekipmanlar ve Teknik

Dünyadaki en son teknolojik gelişmelerçerçevesinde ekipmanlarını –kamera, grip, aydınlatma vs, yenileyen işortaklarımızla her tür teknik beklentiyi karşılıyoruz. 

Çekim İzinlerinin Alınması

Çekim izinlerinin ve yabancı ekipüyelerinin çalışma vizelerinin alınması konusunda rehberlik hizmetinin yanısıra, başvuruları yapımcı firma adına yürütüyoruz.

Türkiye’de çekim izni alabilmek için ayrıntılı bilgi için lütfentıklayınız. (T.C. Kültür Bakanlığı resmi sitesi)

Download General Turkey Permission Form

Neden Türkiye?
Neredeyse dünyanın merkezinde diyebileceğimiz çok özel bir coğrafikonumda yer alan Türkiye Akdeniz, Ortadoğu, Balkan, Avrupa ve Asya’yı içerenpek çok farklı kültürün izlerini taşımaktadır. Ülkenin üç yanının Akdeniz, Ege,Karadeniz’le çevrili oluşu ayrıca bir zenginliktir. Sahip olduğu eşsiz konumülkeye coğrafi zenginlik kazandırırken, ülkenin köklü tarihi etnik çeşitliliğe,çok kültürlü bir yapıya vesile olmuştur.
Casting
Dünya çapında projelerde yer alan Türkiyeli oyuncuların yanı sıraülkenin çok kültürlü kimliği farklı etnik kökenli figürasyon ve castoluşturulması noktasında da bir artı olarak belirmektedir.
Mekanlar

Türkiye zengin coğrafi ve mimariözellikleri, tarihi ve modern yapıları ile uluslararası yapımcılarınbeklentilerini karşılayacak çeşitliliğe sahiptir. AZ olarak konuda zengin birgörsel veritabanına sahibiz. 

AZ Celtic Films
COPYRIGHT © 2013, AZ CELTIC,
FILMS, TÜM HAKLARI SAKLIDIR
[email protected], 00 90 (212) 249 40 90
MÜEYYEDZADE MH. LÜLECİ HENDEK CD. ALİ HOCA ARALIK. SK. NO: 15 GALATA, İSTANBUL
Design & Developed by STASYON